Állást kínál hirdetés - Budapest

Összesen 289 találat.
Feltöltő neve: infozeg@jobandcareer.hu
Feltöltés ideje: 2017. november 16., csütörtök
Hirdető neve: Job&Career Kft.
E-mail cím: veszprem@diakmania,hu
Telefonszám: 06203933446
Feladatok: • raktározási feladatok (komissiózás, csomag összeállítás, címkézés) • jó fizikai állapottal rendelkezők számára raktárban árukiadási, rakodási lehetőség Elvárások: • folyamatban lévő tanulmányi viszony • jó rendszerszemléleti készség • jó...
Feltöltő neve: gizmo74
Feltöltés ideje: 2017. október 26., csütörtök
Hirdető neve: Gábor
E-mail cím: szlovakmunka74@gmail.com
Szlovákiai és Csehországi autógyárakba keresünk munkavállalokat nyelvtudás nélkül. Feladatok:bőrfelhelyezése/kormány,seb eségváltó,ajtókárpit./ Szélvédő és napfénytető beszerelése stb. Könnyű fizikai betanított munka tapasztalat nem szükséges nyelvtudás nem kell....
Feltöltő neve: monorhaz
Feltöltés ideje: 2017. október 24., kedd
Hirdető neve: Szücs Tibor
E-mail cím: monorhaz.ep@gmail.com
Március elejei munkakezdéssel ikerházak és házak építéséhez kőműves alvállalkozót keresünk. Telefonszám: 06 70 601 4182
Hirdető neve: Monor Ház
Burkolót felveszünk azonnali kezdéssel Monorra. Jelentkezni a 06 70 601 4182 telefonszámon.
Feltöltés ideje: 2017. október 04., szerda
Hirdető neve: KGYD BAU KFT
E-mail cím: munkalehetőség.kgydbau@gmail.com
Telefonszám: 06 70 328 84 28
HOMLOKZAT SZIGETELŐK FIGYELEM !!! Cégünk HOMLOKZATI FALBURKOLÓ / HŐSZIGETELŐ munkákra brigádokat/alvállalkozókat keres Budapest XIII. kerületbe AZONNALI KEZDÉSSEL! Jelentkezni hétköznap 8-17 között a 06 70 328 84 28 számon vagy a munkalehetoseg.kgydbau@gmail.com e-mail címen
Feltöltés ideje: 2017. szeptember 11., hétfő
Telefonszám: +36307775879